Płatna strefa parkingowa w inowrocławskim uzdrowisku. Proponuje to komisja

Czytaj dalej
Fot. Dominik Fijałkowski
Dominik Fijałkowski

Płatna strefa parkingowa w inowrocławskim uzdrowisku. Proponuje to komisja

Dominik Fijałkowski

- Kilka dni temu szedłem ulicą Przy Stawku w Solankach. Była obstawiona samochodami. Stały nie tylko na wybudowanym tam parkingu wzdłuż ulicy, ale także po przeciwnej stronie, na trawnikach - opowiada Czytelnik „Pomorskiej”.

Nie inaczej wyglądają, zwłaszcza w weekendy, wszystkie uliczki znajdujące się w tak zwanej strefie uzdrowiskowej. Na wielu z nich trudno znaleźć wolne miejsce na zaparkowanie samochodu także w dni powszednie, mimo że po zmianie organizacji ruchu można tam w niektórych miejscach stawiać auta po obu stronach jezdni.

Czy przy uzdrowisku w Inowrocławiu pojawi się płatna strefa parkingowa? Ile miejsc do parkowania mogłoby tam powstać i jaki jest jej koszt? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.