Piotr Gąsowski: - Moje życie było złożone z pecha

Czytaj dalej
Fot. Paweł Lacheta
Roman Laudański

Piotr Gąsowski: - Moje życie było złożone z pecha

Roman Laudański

Chciałem być aktorem - jestem. Chciałem podróżować po świecie, to było moje marzenia od dziecka - podróżuję. Chciałem zrobić licencję pilota, bo urodziłem się w Mielcu - zrobiłem. Zasadnicze rzeczy mi powychodziły, ale moje życie było złożone z pecha - przyznaje Piotr Gąsowski.

W książce „Co mi w życiu nie wyszło?” opisałem swoje nieudane losy, porażki, pecha, który mnie prześladuje - mówił Piotr Gąsowski podczas niedawnego spotkania w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu. - Opowiedziałem także o autorytetach ważnych dla mnie i mojego pokolenia. Także o Polsce, która już nie jest taka, jaką była.

W książce „Co mi w życiu nie wyszło?” opisałem swoje nieudane losy, porażki, pecha, który mnie prześladuje - mówił Piotr Gąsowski podczas niedawnego spotkania w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu. Opowieść aktora czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Roman Laudański

Nieustającą radością w pracy dziennikarskiej są spotkania z drugim człowiekiem i ciekawość świata, za którym coraz trudniej nam nadążyć. A o interesujących i intrygujących sprawach opowiadają mieszkańcy najmniejszych wsi i największych miast - słowem Czytelnicy "Gazety Pomorskiej"

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.