Piórkiem i węglem na miejskim deptaku

Czytaj dalej
Fot. Wikipedia
Joanna Nowicka

Piórkiem i węglem na miejskim deptaku

Joanna Nowicka

W charakterystycznej pozie, z węglem w dłoni, przy sztaludze - tak ma wyglądać pomnik prof. Wiktora Zina w Hrubieszowie.

Rzeźba pochodzącego z Hrubieszowa prof. Wiktora Zina, do 17 maja ma stanąć na deptaku w jego rodzinnym mieście. W 11 rocznicę śmierci architekta.

 Z artykułu dowiesz się m.in.:

  • jakie były jeszcze koncepcje pomnika
  • o życiu Wiktora Zina 
  • o jeko kontaktach z Hrubieszowem
Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Nowicka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.