Piłkarze Olimpii Grudziądz w kinie

Czytaj dalej
Fot. Maryla Rzeszut
Maryla Rzeszut maryla.rzeszut@pomorska.pl

Piłkarze Olimpii Grudziądz w kinie

Maryla Rzeszut maryla.rzeszut@pomorska.pl

Prezentacja drużyny biało-zielonych przed rundą wiosenną już 2 marca w kinie Helios. Wejściówki po 3 zł są w sklepie kibica Olimpii.

Drużyna GKS Olimpia Grudziądz wraz ze sztabem szkoleniowym już jest po pierwszej sesji zdjęciowej w marinie.

Kolej na wiosenną prezentację zespołu. Gdzie i kiedy się odbędzie? 2 marca (środa) w kinie Helios o godz. 18. W sklepie kibica na stadionie Olimpii przy ul. Piłsudskiego 14 od poniedziałku trwa sprzedaż wejściówek po 3 zł.

Kibice chcieliby widzieć swoją ulubioną drużynę w znacznie lepszej dyspozycji niż ostatnio, kiedy to tułała się po najniższych miejscach w tabeli I ligi. Obecnie zajmuje ostatnie, 18. miejsce. Gorzej być nie może...

Może - i powinno - być tylko lepiej. Z wiosną, z nową energią, biało-zieloni powinni rozpocząć walkę o zwycięskie mecze i wspinanie się w górę. Kto ma tego dokonać? Piłkarze, którzy tworzą drużynę Olimpii od dłuższego czasu, wzmocnieni nowym zaciągiem. Zaangażowano bowiem 9 piłkarzy.

Podczas prezentacji poznamy nowych zawodników. Są to: Piotra Darmochwał (pozyskany z Wisły Płock), Mariusz Malec (Polonia Bytom), Damian Ciechanowski (Zawisza Bydgoszcz), Nildo (GrEsportivo Anápolis), Patryk Królczyk (Poroniec Poronin), Jakub Szarpak (Rodło Kwidzyn), Matic Źitko (NK Rudar). Przypomnimy też sobie piłkarzy, którzy wracają do składu Olimpii. To Rafał Babul (Start Warlubie) i Kamil Kurowski.

Drużynę prowadzi trener Jacek Paszulewicz, zatrudniony w tej roli pod koniec jesieni 2015 r. Ma szalenie trudne zadanie. Przejął zespół będący w „dołku” i musi coś z nim zrobić.

Na scenie pojawią się po kolei piłkarze, trenerzy, prezes klubu. Określone zostaną cele drużyny w rundzie wiosennej. Kibice będą mieli okazję do porozmawiania z zawodnikami, trenerem i jego asystentami, zdobycia autografów i zrobienia wspólnych zdjęć.

Wejściówki po 3 zł są w sklepie kibica przy ul. Piłsudskiego 14

Kto zaopatrzył się już w karnet na rundę wiosenną, wejdzie na spotkanie z drużyną Olimpii za darmo. Pod warunkiem, że wcześniej odbierze wejściówkę w sklepie kibica Olimpii lub na miejscu, w kinie, przed prezentacją (musi okazać karnet).

Początek prezentacji w środę 2 marca, o godz. 18 w sali nr 5 kina Helios.

Maryla Rzeszut maryla.rzeszut@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.