Pijany uderzył żonę młotkiem w głowę

Czytaj dalej
Fot. policja
Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Pijany uderzył żonę młotkiem w głowę

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Pijany chojniczanin został zatrzymany w sobotę przez policjantów. Znęcał się nad żoną, a w sobotę miał ją uderzyć młotkiem w głowę.

Z ustaleń policji wynika, że 55-latek od dawna stosuje przemoc psychiczną i fizyczną wobec żony. W sobotę to ona poinformowała policję. Ok. godz. 15.30 kobieta zadzwoniła na policję i wezwała pomoc, gdyż jej pijany mąż wszczął awanturę. Kobieta zeznała, że ten uderzył ją młotkiem w głowę.

Kobiecie pomogli ratownicy z karetki. Policjanci zajęli się krewkim chojniczaninem. Jako że nie chciał on otworzyć drzwi do mieszkania, policjanci poprosili o pomoc strażaków i za pomocą podnośnika przez okno weszli do mieszkania mężczyzny. Okazało się, że był on pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

- Policjanci sporządzili Niebieską Kartę, rozmawiali ze świadkami i wstępnie ustalili, że mężczyzna stosuje przemoc psychiczną i fizyczną wobec żony. Zatrzymany 55-latek spędził dwie noce w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad 50-letnią żoną. Niebawem odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo - wyjaśnia policja.

Grozi mu teraz do 5 lat.

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.