Pijani kierowcy, pożar, wypadki - tak wyglądał poniedziałek w regionie

Czytaj dalej
Fot. materiały policji
JPL, MS

Pijani kierowcy, pożar, wypadki - tak wyglądał poniedziałek w regionie

JPL, MS

To był pracowity poniedziałek dla policjantów w regionie.

Powiat rypiński

Pożar w Domu Pomocy Społecznej

Późnym wieczorem w niedzielę wybuchł pożar w Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w miejscowości Ugoszcz. Z budynku trzeba było ewakuować 9 osób - przeniesiono je do sąsiedniego gmachu. Do szpitala z objawami podtrucia trafiło 6 osób. Pożar gasiło 5 zastępów strażaków.

Okolice Grudziądza

Miał 3 promile. Dachował

W niedzielę w Szembruku 24-letni kierowca uderzył w drzewo. Nic mu się nie stało. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Odpowie przed sądem.

Brześć Kujawski

Groźne zderzenie czołowe

Wczoraj wczesnym popołudniem w Brześciu Kujawskim zderzyli się czołowo kierowcy osobowych audi i volkswagena passata. W wyniku wypadku cztery osoby zostały poszkodowane. Obu kierowców i jednego z pasażerów strażacy musieli wyciągać z samochodów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Na miejscu działał jeden zastęp Straży Pożarnej. Po poszkodowanych przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obaj kierowcy są w szpitalu w stanie ciężkim. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Bydgoszcz

Przebiegał przez ruchliwą Jagiellońską w niedozwolonym miejscu. Wpadł pod autobus

Wypadek pod Kcynią
Dariusz Bloch Wypadek na Jagiellońskiej w Bydgoszczy

Wczoraj przed południem doszło do groźnie wyglądającego wypadku przy ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy. Młody chłopak przebiegał przez ruchliwą jezdnię w niedozwolonym miejscu i uderzył w jadący autobus. Poranił się szybą, którą rozbił. Z obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przez jakiś czas ruch w centrum miasta był utrudniony.
(JPL)

Kcynia

Młody mężczyzna zginął w wypadku pod Kcynią. Cztery inne osoby są ranne

Wypadek pod Kcynią
materiały policji Wypadek pod Kcynią

Do tragicznego zdarzenia doszło przedwczoraj wieczorem na trasie Iwno-Kcynia. Kierowca hondy civic, którą podróżowało pięć osób, nie opanował auta na łuku drogi. Pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, otarł o przydrożne drzewo, a następnie dachował. Na miejscu śmierć poniósł 36-letni pasażer. Cztery pozostałe osoby: 21-letnia kobieta, oraz mężczyźni wieku 25, 26 i 27 lat trafili do szpitali z obrażeniami ciała. Policja pod nadzorem prokuratury wciąż wyjaśnia przyczyny wypadku. Ustalić trzeba też kto siedział za kierownicą.
(MS)

JPL, MS

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.