Pies spowodował kolizję, ale wrócił i czuwał w karetce przy rannej

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Jakubczak
Agnieszka Nawrocka

Pies spowodował kolizję, ale wrócił i czuwał w karetce przy rannej

Agnieszka Nawrocka

Wzruszająca historia zdarzyła się w Sucharzewie. Pies spowodował kolizję, ale wrócił i czuwał w karetce przy rannej kobiecie.

21-letnia kobieta, prowadząca seicento, zjechała z jezdni na pobocze, jej auto przewróciło się na bok. Sprawcą wypadku był kundelek, który wbiegł na drogę, a kierująca fiatem nie chciała go potrącić. Kiedy ratownicy opatrywali kobietę, do karetki przybiegł pies. Jak mówią policjanci, cały czas czuwał przy niej, kładł głowę obok jej stóp.

- Zwierzę w wyjątkowy sposób podziękowało za ocalenie - mówią mundurowi. Kundelek wzruszył swoim zachowaniem świadków kolizji. Okazało się, że psiak nie jest bezdomny. Wrócił do swojego domu cały i zdrowy. Jego właściciele niestety muszą jednak teraz zapłacić 100 zł mandatu, nałożonego przez policję za niedopilnowanie czworonoga.

Agnieszka Nawrocka

Pracuję w inowrocławskiej redakcji Gazety Pomorskiej, jednak najczęściej można mnie spotkać w Mogilnie, Strzelnie lub innych miejscowościach powiatu mogileńskiego. Zajmuję się sprawami dotyczącymi właśnie tego powiatu oraz gminy Trzemeszno.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.