Pierwszy punkt Agaty

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Monika Smól

Pierwszy punkt Agaty

Monika Smól

Pingpongistki z LUKS Agro-Sień Chełmno przegrały drugie spotkanie rundy rewanżowej z Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński.

LUKS Agro-Sieć Chełmno - Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 1:3

LUKS: Szczuka 1. POLMLEK: Hapanova 2, Pietkiewicz 1,
Wyniki: Katarzyna Nowocin - Monika Pietkiewicz 0:3 (10:12, 9:11, 8:11), Anika Kocoń- Hanna Haponova 0:3 (4:11, 9:11, 9:11), Agata Szczuka - Julia Bibik 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 12:10), Zuzanna Błażejewicz - Hanna Haponova 0:3 (4:11, 5:11, 6:11).

- Grały i przegrały. Jak zwykle - mówi Dariusz Kocoń, szkoleniowiec chełmińskich pingpongistek. - Punkt zdobyła Agata Szczuka. To jej pierwszy w ekstraklasie. Pozostałe dziewczyny przegrały po jednej grze. Starały się wszystkie. Od września będziemy wygrywać - w pierwszej lidze. I tam powalczymy o to, aby wrócić do ekstraklasy - silniejsi.

W pierwszej rundzie, w Lidzbarku, chełmińska drużyna zdecydowanie przegrała 0-3. W rewanżu udało się urwać jeden punkt, więc jest progres.

- Nabieramy doświadczenia - dodaje trener. - Może z jakąś słabsza drużyną uda nam się jeszcze wygrać choć jeden mecz. Jednak, według mnie, dobrze jest, gdy jako beniaminek w ekstraklasie, nie przegrywamy do zera. Do końca sezonu jeszcze siedem spotkań.

Kolejny mecz chełmnianki rozegrają 6 lutego w Chełmnie z AZS UMCS Optima Lublin.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.