Pierwsze testy GKM Grudziądz

Czytaj dalej
Fot. Paweł Skraba
Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Pierwsze testy GKM Grudziądz

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Pierwszy sparing MRGARDEN GKM w Grudziądzu - 20 marca z Get Well Toruń (bilety po 20 zł). Karnety są do odbioru od dziś, 16 marca w biurze klubu.

Żużlowcy MRGARDEN GKM są po obozie w Niemczech, gdzie trenowali w minionym tygodniu. Kiedy wyjadą na swój tor?

- Żeby nie poniedziałkowy deszcz, z nawierzchnią byłoby całkiem nieźle, jednak teraz czekamy do czwartku. Może stan toru pozwoli na pierwszy trening - ocenia Robert Kem-piński, trener MRGARDEN GKM. - Niektórzy nasi obcokrajowcy przyjadą w piątek.

U Krzysztofa Buczkowskiego sezon już trwa na całego! Wziął udział w testimonialu Ulricha Oestergaarda (w Anglii), gdzie wywalczył 3. miejsce (12 pkt), za Nielsem K. Iversenem (komplet 15 pkt) i Hansem Andersenem (13 pkt.). Dziś „Buczek” ma na wyspach mecz, także w piątek (walczy w drużynie „Piratów” z Poole) , a w sobotę turniej w Manchesterze. Czy zdąży do Grudziądza 20 marca na sparing z Get Well Toruń? Jest pierwszym rezerwowym.

- Na pewno będzie. Pod jego starty zaplanowaliśmy sparingi. Krzysiu dużo jeździ, dlatego jest w składzie rezerwowym, ale w sparingu wystąpi - zapewnia Kempiński. - 80 proc. naszych zawodników już jeździło na różnych torach. Także w Niemczech, na obozie tor wcale nie był ciężki. Każdy zaliczył tam po 7-8 przejazdów. Jeździ także Lindbaeck, Łaguta, Okonie-wski, Ljung. Chciałbym zobaczyć naszą drużynę w sparingu w Toruniu. Liczę, że się odbędzie. O Buczkowskiego jestem bowiem spokojny. Ciekawi mnie forma innych zawodników.

Trening punktowany przy ul. Hallera 4 rozpocznie się (jeśli pogoda pozwoli) o g. 13.30. Remont stadionu trwa, kibiców może być najwyżej 990. Usiądą tylko wzdłuż prostej start-meta. Wcześniej muszą kupić bilety po 20 zł, w dniu zawodów (kasa od g. 10). W sobotę, 19 marca GKM ma zaplanowany sparing w Toruniu (godz. 16).

Pracownicy MRGARDEN GKM zapraszają kibiców po odbiór karnetów, od środy, 16 marca w godz. 11-14, także w kolejne dni pracy biura w godz. 8-15.

Po sparingu 20 marca - prezentacja MRGARDEN GKM w komplecie. Będzie na sali także komplet kibiców. Bilety po 10 zł sprzedały się w 2 dni. Początek w kinie Helios o g.18. W holu kina przewidziana jest sesja zdjęciowa z zawodnikami. Nie będzie można robić fotek swoimi aparatami czy komórkami. Wykona je fotoreporter klubowy.

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.