Paweł Szramka, nasz reprezentant w Sejmie zaprasza do swojego biura

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Pomianowska
Katarzyna Pomianowska

Paweł Szramka, nasz reprezentant w Sejmie zaprasza do swojego biura

Katarzyna Pomianowska

Paweł Szramka, poseł z Brodnicy reprezentujący klub Kukiz’15 otworzył wczoraj swoje biuro w Brodnicy. Dziś otwarcie w Toruniu.

- Biuro będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców, nie tylko dla tych, którzy głosowali na mnie - mówił podczas uroczystości, w której wzięli udział przedstawiciele lokalnych mediów.

- Poseł jest przedstawicielem społeczeństwa i ma zajmować się problemami - zapewniał i zachęcał: - Każdy może tu przyjść i porozmawiać ze mną lub dyrektor biura - Danutą Kędziorską. Serdecznie zapraszam do skorzystania z tej możliwości i odwiedzania nas. Wasze problemy są moimi problemami. Będę się starał rozwiązać je jak najszybciej, jak najlepiej, tak by każdy wyszedł stąd usatysfakcjonowany. Tak, by nie został z problemem sam - zapewniał.

Biuro zlokalizowane jest przy ul. Hallera 10 D - na drugim piętrze (wejście przez kawiarenkę lub od podwórka - po wejściu w bramę przy banku). Zgodnie z założeniem będzie otwarte w poniedziałki i czwartki od godz. 10 do 15, w środy od godz. 10 do 17. Jeśli będzie taka potrzeba - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym - będzie możliwość umówienia indywidualnego spotkania, by można było spotkać się z kierownikiem biura lub posłem. Tel. 570 622 333, biuro@pawelszramka.pl Kontakt z posłem również za pośrednictwem facebooka: Paweł Szramka (osoba publiczna).

- Chcemy wspólnie kreować rzeczywistość społeczną i polityczną - zapewniała Danuta Kędziorska. - Chcemy działać lokalnie, zaprosić mieszkańców, by mogli przedstawiać swoje problemy. Chcemy również zaprosić: stowarzyszenia, fundacje, szkoły, Koła Gospodyń Wiejskich, inne instytucje, które działają na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, w naszych małych ojczyznach, społecznościach lokalnych. Chcemy również skierować się w szczególny sposób do młodzieży. Uważamy, że jest ona przyszłością narodu. By wspólnie z nimi można było zmieniać Polskę na lepsze.

Dziś otwarto drugie biuro posła Szramki - w Toruniu, ul. Rynek Nowomiejski 9. W tamtejszym biurze będzie można skorzystać z porad prawnych, w planach jest również zapewnienie osoby, która będzie udzielała porad w Brodnicy. W Toruniu dostępny będzie również mediator. - Pierwszy miesiąc pracy dla mnie, jako debiutującego posła był bardzo pracowity. Mam nadzieję, że dzięki biurom uda się nawiązać bliski kontakt z mieszkańcami.

Przypomnijmy, że Paweł Szramka to jedyny poseł z Brodnicy (z powiatu jest jeszcze Zbigniew Sosnowski). Nasz przedstawiciel zasiada w dwóch komisjach: obrony narodowej oraz ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa.

Katarzyna Pomianowska

Od 2004 roku pracuje w oddziele "Gazety Pomorskiej" w Brodnicy. Zajmuje się przygotowaniem stron poświęconych powiatowi brodnickiemu i nowomiejskiemu (zarówno w papierze jak i internecie). Redaguję również bezpłatne wydanie gazety Nasze Miasto Brodnica.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.