Otwierajcie portfele na finał, szykujcie fanty

Czytaj dalej
Fot. Jotem
Jolanta Młodecka

Otwierajcie portfele na finał, szykujcie fanty

Jolanta Młodecka

Atmosfera w sztabach jest coraz gorętsza, bo coraz bliżej jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Radziejowie sztab pracuje już od kilku tygodni. Postępy prac można śledzić na facebookowym profilu Radziejowskiego Domu Kultury.

W tym roku zbiórka przeznaczona będzie na pediatrię i godną opiekę seniorów. W akcje włączyły się szkoły powiatu radziejowskiego: Zespół Szkół RCKU w Przemystce, Publiczne Gimnazjum w Osięcinach, Publiczne Gimnazjum w Skibinie, Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół i Placówek, Miejski Zespół Szkół w Radziejowie, szkoły podstawowe w Morzycach i Płowcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Topólce.

W zbiórce weźmie udział 90. wolontariuszy wraz z opiekunami. Kto chciałyby włączyć się do akcji na rzecz WOŚP może zgłosić się do RDK po ankiety. Oczywiście, jak każdemu finałowi, także i temu towarzyszyć będą koncerty, występy młodzieży. Organizatorzy liczą też na hojne dary na licytacje.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.