Osiedle SŁONECZNA16 w Aleksandrowie Kujawskim

Czytaj dalej
.

Osiedle SŁONECZNA16 w Aleksandrowie Kujawskim

.

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Słonecznej 16 w Aleksandrowie Kujawskim, zachwyca elegancką bryłą i technicznymi udogodnieniami. Na ten wielorodzinny budynek mieszkalny składa się 56 mieszkań o zróżnicowanym schemacie funkcjonalnym wraz z komórkami lokatorskimi, windą oraz podziemnym garażem z 16 miejscami postojowymi, a także pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce.

To świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej cenie.
Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy klient znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.

W projektowanych budynkach mieścić się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 38,9 m² do 70,1 m². Mieszkania na parterze dysponować będą własnymi, prywatnymi ogródkami, a pozostałe lokale będą mieć do dyspozycji przestronne balkony. Na zewnątrz budynku zaplanowano duży parking, plac zabaw dla najmłodszych oraz teren zielony dla wszystkich użytkowników obiektu.

Osiedle SŁONECZNA 16 będzie osiedlem zamkniętym i monitorowanym, dającym jego użytkownikom duże poczucie bezpieczeństwa.

Jedną z podstawowych zalet projektu Osiedla SŁONECZNA 16 jest jego lokalizacja. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta Aleksandrowa Kujawskiego na osiedlu Południe – spokojnym, nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Bezpośredni dostęp do miejskiej infrastruktury, nawet dla bez konieczności korzystania z samochodu zapewni komfortowe życie zarówno rodzinie z małymi dziećmi jak i osobom cieszącym się już emeryturą.

Osiedle SŁONECZNA 16 jest pierwszą inwestycją mieszkaniową w Aleksandrowie Kujawskim ogrzewaną gazem sieciowym!

Zalety inwestycji:

Zapraszamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży
ul. Słowackiego 87
87-700 Aleksandrów Kujawski
Tel. 577 075 415
E-mail : biuro@sloneczna16.pl
https://sloneczna16.pl

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.