Ola Kiedrowicz odwiedziła swoją szkołę

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Ola Kiedrowicz odwiedziła swoją szkołę

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

To było wydarzenie dla społeczności Zespołu Szkół nr 7 w Chojnicach! Na własne oczy uczniowie mogli się przekonać, jaka jest laureatka „Mam talent”.

Okres świąteczny sprzyja rozbłyskom gwiazd. Jedna z nich spadła z nieba specjalnie dla uczniów Zespołu Szkół nr 7. Odwiedziła ich zwyciężczyni ostatniej edycji konkursu „Mam talent” Aleksandra Kiedrowicz.


Aleksandra Kiedrowicz o akrobatyce powietrznej: W Polsce są trudne warunki na tego typu występy.Dzień Dobry TVN/x-news

- Mieliśmy okazję przekonać się, że Ola jest naprawdę zjawiskowa zdolna, piękna, pracowita, a przy tym niezwykle skromna. Podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami z konkursu, pokazała, jak obecnie wygląda jej życie. Spędza je głównie w powietrzu, bo tam wykonuje swoje ewolucje na szarfach, w sieci i w kuli powietrznej oraz podróżuje na występy do licznych, często egzotycznych krajów - wspominają w szkole.

Ola wspominała też swoje lata szkolne, jest przecież absolwentką podstawówki i gimnazjum ZS nr 7! Podkreśliła, że jeden ze swych talentów - aktorstwo miała okazję rozwijać właśnie w szkolnym kole teatralnym, które od lat prowadzi Alina Jaruszewska.

- Dzięki Oli uwierzyliśmy, że każdy z nas ma jakiś talent, który warto rozwijać. Naszemu miłemu gościowi życzymy, aby po oczarowaniu swoimi występami widzów w Polsce zdobyła serca ludzi na całym świecie! - mówią w ZS nr 7.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.