Odmów różaniec i... zapłać. Nie dajcie się oszukać!

Czytaj dalej
Fot. Joanna Urbaniec
Małgorzata Stempinska

Odmów różaniec i... zapłać. Nie dajcie się oszukać!

Małgorzata Stempinska

Stowarzyszenie z Krakowa wysyła „darmowe” różańce, do których jest dołączony... przekaz.

Przesyłki z różańcem dotarły już m.in. do Olsztyna i Krakowa. Osoby, które wypowiadają się na forum internetowym, opowiadają, jak wygląda taka przesyłka. Jest to gruba koperta, adresowana imiennie. W środku znajduje się różaniec i list na jego temat, a także informacje o objawieniach i przebudzeniu sumień Polaków. Przesyłka zawiera także przekaz pocztowy z prośbą o finansowe wsparcie stowarzyszenia. Jest też cennik - za 50 zł nadawca proponuje modlitwę w imieniu darczyńcy, a za 150 zł - mszę w intencji powodzenia jego życiowych planów.

Kto i dlaczego rozsyła różańce? Co należy zrobić, jeśli znajdziemy taką przesyłkę w naszej skrzynce? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Stempinska

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Historia Bydgoszczy mnie fascynuje. Uwielbiam słuchać wspomnień Czytelników - rodowitych bydgoszczan - oraz oglądać zdjęcia z ich domowych albumów. Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach. Prywatnie kocham podróże - te bliższe i dalsze. Niestety, na razie ze względu na pandemię koronawirusa tylko palcem po mapie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.