Karol Poliński

„Odlotowa przygoda” we włocławskiej Wzorcowni

Wszyscy odwiedzający w sobotę Wzorcownię będą mogli znaleźć się w scenerii znanej z filmu „Odlotowa przygoda”. Fot. wanad Wszyscy odwiedzający w sobotę Wzorcownię będą mogli znaleźć się w scenerii znanej z filmu „Odlotowa przygoda”.
Karol Poliński

„Odlotowa przygoda” to jedna z największych europejskich produkcji animowanych. Zabiera młodych widzów na Księżyc. Pełen przygód film, dzięki elementom edukacyjnym, jest doskonałą rozrywką dla najmłodszych i nieco starszych widzów.

Projekcjom filmu towarzyszy niezwykłe wydarzenie. Centrum Handlowe Wzorcownia wraz z dystrybutorem „Odlotowej przygody” zaprasza dzieci na kosmiczną imprezę, zaplanowaną na najbliższą sobotę. Rozpocznie się o godzinie 11. W specjalnie przygotowanym Księżycowym Miasteczku dzieci poznają tajniki wypraw w kosmos. Wspomagane przez zdalnie sterowane łaziki znajdą się na wielkiej imitacji Księżyca, gdzie krok po kroku, wzorem kosmonautów, będą zwiedzać Srebrny Glob.

Wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach astronomicznych i astrofizycznych, podczas których poznają tajniki kosmosu, obejrzą meteoryty i dowiedzą się wszystkiego o Uk-ładzie Słonecznym i naszym naturalnym satelicie.

Dzięki komputerowej scenografii greenbox, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w księżycowej aranżacji, w kostiumach małych astronautów. Zdjęcia dzieci otrzymają od razu na swój profil na Facebooku, na życzenie fotografie zostaną również wysłane e-mailem pod wskazany adres.

To nie koniec atrakcji! Animatorzy razem z małymi gośćmi będą budować tekturowe modele rakiet, które dzieci ozdobią własnymi malunkami. Będzie też zabawa z Lego z serii City Space, czyli budowa kosmicznych pojazdów i urządzeń.

Podczas każdego spotkania na dzieci czekać będą konkursy z filmowymi nagrodami oraz wejściówki do Centrum Nauki Kopernika.

Karol Poliński

Dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" jestem od 1983 r. Od roku 2002 kieruję włocławskim oddziałem "GP", wcześniej byłem zastępcą kierownika. Moje zainteresowania dziennikarskie dotyczą przede wszystkim tematyki politycznej i społecznej, ale także historii i współczesności mojego rodzinnego regionu - Kujaw. Chętnie również zaglądam na podwórka kultury i sportu. Obecnie, oprócz publikowania w tradycyjnym, papierowym wydaniu "Pomorskiej", chętnie korzystam z możliwości, jakie daje internet. Moje publikacje znaleźć więc można także na www.pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.