Logafit Centrum Zdrowia i Fitnessu Aleksandra Lorenc-Gawrych

Obozy i półkolonie zimowe

Obozy i półkolonie zimowe
Logafit Centrum Zdrowia i Fitnessu Aleksandra Lorenc-Gawrych

Logafit Centrum Zdrowi i Fitnesu jest organizatorem obozów zimowych dla dzieci i dla młodzieży. Oferta obejmuje zarówno wyjazdy krajowe jak i zagraniczne w okresie ferii zimowych.

Nasze zimowiska kierujemy dla tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z nartami oraz tych, którzy swoje umiejętności chcą rozwijać i doskonalić. Zajęcia odbywają się pod opieką znakomitych instruktorów.

Szkolenie dzieci i młodzieży jest naszą dewizą od zawsze. Na dzieci również czekają inne atrakcje tj. grill i zabawy integracyjne na powietrzu i wiele innych.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej propozycji spędzenia ferii zimowych w mieście, w formie półkolonii. Proponujemy spędzenie pięciu dni w naszym towarzystwie realizując zajęcia sportowo- rekreacyjne oraz kulturalno – oświatowe. Tradycyjnie zapraszamy dzieci do Hotelu Copernicus.

Logafit to firma specjalizująca się w zajęciach ruchowych w wodzie. Nasz zespół tworzą fizjoterapeuci, nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy i trenerzy pływania, pedagodzy, instruktorzy fitness i aqua fitness.

Logafit Centrum Zdrowia i Fitnessu

Aleksandra Lorenc-Gawrych
biuro@logafit.pl
tel. 607 880 086
http://www.logafit.pl/
https://www.facebook.com/logafit

Logafit Centrum Zdrowia i Fitnessu Aleksandra Lorenc-Gawrych

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.