Obdarowali dzieci z Kołdrąbia

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Iwona Góralczyk

Obdarowali dzieci z Kołdrąbia

Iwona Góralczyk

Z okazji mikołajek gąsawianie przeprowadzili akcję zbiórki artykułów szkolnych przeznaczonych dla Domu Dziecka w Kołdrąbiu.

Przybory zbierano podczas charytatywnych zajęć prowadzonych przez Karolinę Sławińską, w ramach zajęć zumby, przy udziale instruktorów Katarzyny Kłosińskiej oraz Kris Cross Krzysztof Najrzał, podczas spotkania z Mikołajem na gąsawskim rynku i spektaklu „Bałwankowa opowieść“.

Łącznie zebrano mnóstwo różnych artykułów szkolnych i plastycznych.

- 10 grudnia organizatorzy wybrali się do Domu Dziecka, by przekazać zebrane prezenty - poinformowała Jolanta Jagodzińska z GOK w Gąsawie.

Organizatorami wydarzeń byli: Gminny Ośrodek Kultury w Gąsawie, K.S. Sokół, Kris Cross Krzysztof Najrzał, Karolina Sławińska, Katarzyna Kłosińska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął wójt gminy Gąsawa Błażej Łabędzki.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.