Waldemar Piórkowski

Obcokrajowcy w wieku od 19 do 37 lat podejrzani o liczne włamania i kradzieże we wschodnim Toruniu [WRACAMY DO TEMATU]

Czterej podejrzani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im teraz do dziesięciu lat pozbawienia wolności Fot. Policja Czterej podejrzani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im teraz do dziesięciu lat pozbawienia wolności
Waldemar Piórkowski

Policjanci z toruńskiego Rubinkowa zatrzymali grupę włamywaczy okradających mieszkania i samochody. Podejrzani to czterej obcokrajowcy od 19 do 39 lat.

Pisaliśmy o tym, że w ubiegły czwartek pracownik marketu budowlanego przy Szosie Lubickiej w Toruniu wykonujący prace konserwatorskie na dachu budynku zauważył grupę mężczyzn, która kręciła na parkingu sklepu i łapała za klamki pojazdów sprawdzając, czy są zamknięte. Konserwator widział na przykład, jak pewien człowiek mocuje się z klamką tira oczekującego na rozładunek. Na szczęście kabina była zamknięta.

Obserwator o swoich spostrzeżeniach powiadomił ochronę. Jej pracownik zobaczył wtedy, że jednemu z mężczyzn udało się dostać do dostawczego renaulta. Jak się okazało, właściciel tego auta oprócz otwartych drzwi do pojazdu zostawił też w nim plecak z portfelem, w którym było kilka tysięcy złotych, ładowarkę i pas transportowy.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Piórkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.