Karolina Rokitnicka

O ważnych sprawach dla mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie

Podczas spotkania sporo uwagi poświęcono współpracy, inwestycjom, a także problemom występującym w sołectwach. Fot. UM Podczas spotkania sporo uwagi poświęcono współpracy, inwestycjom, a także problemom występującym w sołectwach.
Karolina Rokitnicka

W Kowalewie Pomorskim odbyło się doroczne spotkanie sołtysów z gminy. Bezpańskie psy, śmieci, kiepskie drogi - to tylko część problemów, z jakimi spotykają się w swoich wsiach.

- Funkcja sołtysa jest ważna i odpowiedzialna. Musi znać wszystkie problemy, umieć rozmawiać z mieszkańcami, a przede wszystkim przekazywać zdobytą na spotkaniach i zebraniach wiedzę. Zachęcam do poczynienia wszelkich kroków, aby zwiększyć frekwencję na zebraniach wiejskich. Jest to najlepsze miejsce, aby przekazać najważniejsze informacje - mówił burmistrz Andrzej Grabowski.

Jakie tematy poruszano na spotkaniu? Przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.