O ilustracjach i sztuce pisania

Czytaj dalej
Fot. Biblioteka Ciechocin
Karolina Rokitnicka

O ilustracjach i sztuce pisania

Karolina Rokitnicka

Monika Filipina to utytułowana pisarka i ilustratorka książek dla dzieci. Spotkała się ze swoimi czytelnikami w Bibliotece Gminy Ciechocin.

- Pani Monika to młoda pełna optymizmu, radości i ciepłego uśmiechu osoba, która wprowadziła uczestników spotkania w świat ilustracji i literatury. Nasz gość ma za sobą sukcesy i nagrody Pani Monika wydała książki we Włoszech i Anglii - informuje Aneta Sulecka, dyrektor biblioteki.

Pisarka zdobyła m.in. wyróżnienie na wystawie absolwentów szkół artystycznych w Londynie oraz nagrodę Golden Pinwheel dla najlepszej książki zagranicznej na targach książek dla dzieci w Szanghaju. Skończyła studia w Cambridge School of Arts. Rysuje od dziecka.

Obecnie mieszka i pracuje w Toruniu. Uczestnicy spotkania w gminie Ciechocin zachwycili się jej pracami.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.