Przemysław Decker

Nowy szef Spółdzielni: Za szybko na zmiany

Lucjan Zubrzycki: - Okoliczności tych zmian są bardzo smutne. Fot. Piotr Bilski Lucjan Zubrzycki: - Okoliczności tych zmian są bardzo smutne.
Przemysław Decker

Lucjan Zubrzycki pokieruje Spółdzielnią Mieszkaniową.

O tym, że nowym szefem SM zostanie Lucjan Zubrzycki w drodze głosowania zdecydowali członkowie rady nadzorczej administracji.

- Na zastępcę prezesa został wybrany Krzysztof Wieczorek, dotychczasowy członek zarządu - informuje Magdalena Zygmunt, rzeczniczka prasowa SM.

Roszady w zarządzie administracji nastąpiły po tym jak po koniec listopada, podczas powrotu z wakacji zmarł Eugeniusz Grynda, wieloletni prezes SM. Miał 65 lat. - Okoliczności tych zmian są bardzo smutne. Nikt ich sobie nie życzył - podkreśla Lucjan Zubrzycki.

Obecnie zarząd administracji składa się z dwóch osób: prezesa i zastępcy. Kolejny członek ma zostać wybrany na początku przyszłego roku. Kto wchodzi w grę?

- Jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić - odpowiada Lucjan Zubrzycki. Jego zdaniem, jest również za szybko, aby spekulować na temat ewentualnych zmian, które mogą nastąpić w funkcjonowaniu Spółdzielni Mieszkaniowej.

- Gdy zostanie wybrany trzeci członek zarządu, zastanowimy się nad podziałem kompetencji. Należy pamiętać, że wszystkie decyzje zarząd podejmuje kolegialnie, a prezesa wyróżniają jedynie dodatkowe funkcje organizacyjne - tłumaczy nowy szef administracji.

Lucjan Zubrzycki Spółdzielnię zna jak własną kieszeń. Przez 25 lat był zastępcą Eugeniusza Gryndy.

Przemysław Decker

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.