Sławomir Bobbe

Nowy hotel powstanie tuż nad Brdą - będzie miał trzy gwiazdki

Tak zmienić się ma biurowiec nad Brdą Fot. blog.immobile.com.pl Tak zmienić się ma biurowiec nad Brdą
Sławomir Bobbe

Rynek hotelowy w Bydgoszczy dynamicznie się rozwija. To nie zaskoczenie, gości zagranicznych mamy dużo więcej niż w pobliskim Toruniu.

Kilka dni temu ciekawą wizualizację swojej inwestycji przy ulicy Bernardyńskiej 13 przedstawiła Grupa Immobile, właściciel sieci Focus Hotels (do której należy, między innymi, bydgoski Hotel „Pod Orłem”).

Charakterystyczny wieżowiec, znany chyba wszystkim bydgoszczanom, od wielu lat był siedzibą firmy Projprzem (należącej obecnie również do Grupy Immobile), jak i Banku Ochrony Środowiska. Właściciel nieruchomości ma jednak inny pomysł na ten obiekt niż biurowiec. Dotychczasowi użytkownicy przeniosą się do nowoczesnego K3 Immobile przy placu Kościeleckich, a przy Bernardyńskiej powstanie nowy, trzygwiazdkowy hotel. Na wizualizacjach robi świetne wrażenie, czy podobne zrobi na odwiedzających miasto turystach, jeszcze nie wiadomo.

Tak zmienić się ma biurowiec nad Brdą
blog.immobile.com.pl Tak zmienić się ma biurowiec nad Brdą

Więcej w dalszej części artykułu

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.