Nowe barwy „Aniołów”. Na „krzyżaka” czy „Pera”?

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Joachim Przybyłjoachim.przybyl@pomorska.pl

Nowe barwy „Aniołów”. Na „krzyżaka” czy „Pera”?

Joachim Przybyłjoachim.przybyl@pomorska.pl

Informowaliśmy już, że 28 marca KS Get Well szykuje duży turniej charytatywny na rzecz Darcy’ego Warda. Prawdopodobnie tego dnia żużlowcy drużyny „Aniołów” [b]pokażą się kibicom w nowych kevlarach[/b].

W tym roku po raz pierwszy klub powierzył kibicom zadania wybrania barw dla drużyny.

Zainteresowanie było ogromne, w pierwszym etapie klub zebrał ponad 70 projektów. W niedzielę rozpoczęło się głosowanie i już w ciągu pierwszych godzin swoje zdanie wyraziło 4,5 tysiąca fanów!

W ostatnich latach torunianie startowali w strojach, w których dominował kolor czarny ze wstawkami, najcześciej srebrnej barwy. Nowe wzory są dużo bardziej urozmaicone. Do wyboru jest pięć kevlarów, m.in. dwa czarno-białe, nawiązujące do krzyżackich tradycji w Toruniu oraz niebiesko-żółty, bardzo podobny do stroju Pera Jonssona z czasów jego startów w Apatorze.

- Czas na głosowanie jest co prawda do końca miesiąca, niemniej już teraz mogę powiedzieć, że cała akcja jest naszym małym sukcesem. Wszystkim fanom czarnego sportu w grodzie Kopernika bardzo dziękuję - mówi Ilona Termińska, prezes toruńskiego klubu.

Kibice mają wyrazić swoje zdanie, ale klub zaznaczył w ankiecie, że ostateczna decyzja należy do zarządu. To zresztą wzbudziło wiele wątpliwości.- Czytamy wszystkie komentarze i wiemy, jaka jest opinia kibiców na ten temat. My, jako osoby będące potocznie mówiąc „bliżej w temacie”, mamy większe pojęcie o tym, który kevlar w rzeczywistości będzie dobrze wyglądać mając na uwadze trudy sezonu oraz reklamy naszych sponsorów. Stworzyliśmy, zatem sobie małą furtkę, jednak po pierwszym dniu głosowania widać, iż preferencje kibiców idą równolegle z naszymi. Jakikolwiek będzie nasz ostateczny wybór, to i tak będzie to dzięki naszym kibicom - podkreśla prezes klubu.

Joachim Przybyłjoachim.przybyl@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.