Nocny spacer po kielichu

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Gdesz / Polskapresse
Dariusz Nawrocki

Nocny spacer po kielichu

Dariusz Nawrocki

Dwaj mężczyźni w wieku 28 i 27 lat wracali nocą z imprezy zakrapianej alkoholem. Szli ulicą Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Hałasowali, krzyczeli, przeklinali.

- Nie spodobał im się również kosz na śmieci oraz jedna z figurek, z którą się mocowali - relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy inowrocławskiej policji. Mężczyźni mieli pecha. Natrafili na policyjny patrol.

- Mundurowi wylegitymowali ich. Z uwagi na ich stan upojenia alkoholowego zatrzymali w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Obaj mężczyźni odpowiedzą za krzyki, hałasowanie, zakłócanie spokoju oraz porządku publicznego i nocnego spoczynku - dodaje Izabella Drobniecka.

Policja kieruje teraz do sądu wnioski o ukaranie chuliganów. Mężczyznom grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.