Daniel Dreyer

Nierzetelny dokument? Śledztwo dotyczy Wojskowych Zakładów Uzbrojenia w Grudziądzu

Przed rokiem Wojskowe Zakłady Uzbrojenia w Grudziądzu zorganizowały imprezę z okazji Dnia Dziecka. Fot. Piotr Bilski Przed rokiem Wojskowe Zakłady Uzbrojenia w Grudziądzu zorganizowały imprezę z okazji Dnia Dziecka.
Daniel Dreyer

Czy protokół z Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wojskowych Zakładów Uzbrojenia został zmanipulowany? Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Warszawie.

- Zawiadomienie złożyło kilku akcjonariuszy WZU - informuje prokurator Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Czego dotyczy śledztwo?

- Śledztwo prowadzone jest w sprawie przekroczenia uprawnień lub niedopełniania obowiązków służbowych oraz poświadczenia nieprawdy w protokole i akcie notarialnym z Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Wojskowe Zakłady Uzbrojenia w Grudziądzu - odpowiada Łapczyński.

O co chodzi? Szczegóły - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.