Materiał informacyjny

Niepubliczne Przedszkole „Skakanka”

Niepubliczne Przedszkole „Skakanka”
Materiał informacyjny

"Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat” - Robert Fulghum.

Niepubliczne Przedszkole „Skakanka” funkcjonuje od 2009 r jako pierwsze niepubliczne przedszkole na terenie Włocławka. Siedziba przedszkola mieści się na ul. Polnej 102, natomiast przy ulicy Reja 16/18 znajduję się Filia Przedszkola.

W przedszkolu funkcjonują małe kameralne grupy. Placówka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Każde dziecko zasługuje na indywidualne traktowanie w zakresie opieki, wychowania oraz edukacji. Przedszkole zapewnia warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci. Rozbudza w nich zaciekawienie otaczającym je światem. Pracujemy w oparciu o elementy pozytywnej dyscypliny. Prowadzimy edukację włączającą. Przedszkole przyjazne jest dla dzieci ze specjalnymi potrzebami kształcenia. W związku z czym odbywają się różne specjalistyczne zajęcia. Dzieci mają zapewnioną profesjonalną opiekę przez wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest powołaniem.

Nasze przedszkole oferuje dzieciom bogaty wachlarz zajęć: karate, zumba, taniec towarzyski, zajęcia sportowe „Drużyna Kangura”, j. angielski. Zajęcia te zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Zapewniamy pyszne, zdrowe, urozmaicone posiłki.

Nasza placówka wyciąga pomocną dłoń do rodziców pracujących, dlatego przedszkole czynne jest w godzinach 6-17.

Zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola!
Baw, ucz się i rośnij z nami!

Niepubliczne Przedszkole „Skakanka”

tel. 725 711 771 | 661 541 994

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.