Niektórzy będą chcieli zmienić swoje zeznania. Grudziądzanie składają drukowane PIT-y

Czytaj dalej
Daniel Dreyer

Niektórzy będą chcieli zmienić swoje zeznania. Grudziądzanie składają drukowane PIT-y

Daniel Dreyer

W czwartek minął termin, w którym pracodawcy musieli do urzędu skarbowego przesłać informacje o ubiegłorocznych zarobkach swoich pracowników. Nasze PIT-y zostaną rozliczone automatycznie, ale niektórzy z nas na pewno będą chcieli wprowadzić do nich zmiany.

Pracownicy grudziądzkiego urzędu spodziewają się otrzymać ponad 117 tys. PIT-ów z informacjami o zarobkach mieszkańców Grudziądza i okolic. Do czwartkowego poranka wpłynęło ich już ok. 98 proc. - Pozostałe zapewne spłyną w ciągu dnia - mówił w czwartek Maciej Kastner, rzecznik US w Grudziądzu.

Na podstawie PIT-ów od pracodawców, automatycznie przygotowane zostaną zeznania podatników rozliczających się drukami PIT 37 i 38.

Pracownicy grudziądzkiego urzędu spodziewają się otrzymać ponad 117 tys. PIT-ów z informacjami o zarobkach  mieszkańców Grudziądza i okolic. 

Więcej o tym w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.