Niecodzienna akcja mikołajkowa - co godzinę darmowy kurs taksówką i loteria

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski
(jwn)

Niecodzienna akcja mikołajkowa - co godzinę darmowy kurs taksówką i loteria

(jwn)

Toruńscy taksówkarze szóstego grudnia zmienią się w św. Mikołajów. Przygotowali dużo niespodzianek dla pasażerów korzystających z ich usług.

- Chcemy pokazać, że każdy z nas może być świętym Mikołajem, wykonać drobny gest na rzecz drugiego człowieka - przekonuje Jacek Koszelak, taksówkarz z Copernicus Taxi. To właśnie ta korporacja przygotowała mikołajkowe atrakcje na niedzielę 6 grudnia.

Ponad 200 taksówkarzy założy wtedy czerwone czapki świętego Mikołaja i w ten sposób będzie wozić swoich klientów. Każdy mały pasażer taksówki dostanie słodycze - całą ich garść - jak zapowiadają w firmie. To będzie taki mikołajkowy bonus dla na najmłodszych.

- Postanowiliśmy też zrobić promocję polegającą na tym, że co godzinę jeden klient dostanie darmowy kurs - dodaje Jacek Koszelak. - Porozumieliśmy się też z firmą Norauto z ulicy Olsztyńskiej, która wśród pasażerów naszych taksówek rozlosuje kupony na przegląd samochodu, geometrię i wymianę opon za naprawdę symboliczne pieniądze.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa prowadzona przez toruńskich taksówkarzy. Podobną akcję zorganizowali również przed rokiem.

11 stycznia przyszłego roku włączą się natomiast - już po raz kolejny do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Chcemy odczarować stereotyp taksówkarza - mówią toruńscy taksówkarze. - Chcemy pokazać, że w takiej firmie jak nasza są ludzie gotowi robić coś bezinteresownie dla innych.

(jwn)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.