Nie masz pomysłu na ferie? Można spędzić je kreatywnie w Domu Muz

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Joanna Maciejewska

Nie masz pomysłu na ferie? Można spędzić je kreatywnie w Domu Muz

Joanna Maciejewska

Pokażcie nam w jakich miejscach najchętniej spędzacie ferie zimowe. Na zgłoszenia do plebiscytu czekamy jeszcze przez tydzień.

Wraz z Czytelnikami wybierzemy ulubione miejsca, w których organizowany jest zimowy wypoczynek dla dzieci.

Na początek prezentujemy toruński Dom Muz, który swoje placówki ma w trzech lokalizacjach: ul. Podmurna 1/3, ul. Okólna 169, ul. Poznańska 52. Dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat przygotowano tygodniowe warsztaty: „Galeria śniegu”, „Zimowisko-bajkowisko” oraz „Przygotowania do karnawałowego balu”. Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 13. Koszt udziału w jednej edycji warsztatów to 75 zł. W cenie uwzględniono już wszystkie niezbędne do zajęć materiały, ubezpieczenie oraz poczęstunek.

- Latem moja córka brała udział w zajęciach prowadzonych przez Dom Muz i była zachwycona - opowiada pani Dorota Urbańska. - Dzieci tworzyły lampy świecące w ciemności. Na koniec zajęć odbyła się publiczna prezentacja - przestawienie dotyczące tego, co działo się przez cały tydzień. Dzieci przedstawiły swoje wspólne dzieło - opowieść o ptaku. Z zapowiedzi wynika, że zajęcia zaplanowane na zbliżające się ferie będą miały podobną formę. Córka jest przekonana, że będzie się bawiła tak samo, albo jeszcze lepiej, niż poprzednio.

Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczną się 18 stycznia i trwać będą do 31 stycznia. Czy macie już pomysły w jakim miejscu spędzą je wasze dzieci? Jeżeli ty lub twoje dziecko lubicie jakieś miejsce, które organizuje zajęcia w czasie ferii, możesz do nas napisać i zgłosić je do udziału w plebiscycie „Moje miejsce na ferie zimowe”. Na zgłoszenia czekamy do 18 stycznia. Głosowanie rozpoczniemy 15 stycznia. Zakończone zostanie 20 stycznia o godzinie 23.59. Szczegóły dotyczące głosowania podamy wkrótce.

Czytelnicy mogą zgłaszać miejsca wysyłając maila na adres: plebiscyty@pomorska.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: „Moje miejsce na ferie zimowe”, a w treści podać nazwę miejsca, miejscowość oraz numer telefonu w celu weryfikacji.

Joanna Maciejewska

Od września 2015 roku pracowałam w toruńskim oddziale "Gazety Pomorskiej". Od stycznia 2021 pracuję we włocławskim oddziale. Piszę między inny materiały na tematy związane z edukacją, służbą zdrowia czy miejskimi inwestycjami. Moje materiały można znaleźć zarówno w papierowym wydaniu Gazety Pomorskiej, a także na stronach: pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl.


Prywatnie pełnoetatowa mama, od zawsze zauroczona poezją śpiewaną, teatrem i podróżami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.