Ewa Abramczyk-Boguszewska

Nauczyciele dostaną nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nauczyciele otrzymają nagrodę za codzienną pracę i szczególne osiągnięcia zawodowe Fot. Krzysztof Szymczak Nauczyciele otrzymają nagrodę za codzienną pracę i szczególne osiągnięcia zawodowe
Ewa Abramczyk-Boguszewska

Wiadomo już, jakie nagrody otrzymają nauczyciele z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W zależności od gminy kwoty różnią się nawet o ponad tysiąc złotych. Pedagogów nagradza też MEN i kurator.

Nauczyciele w regionu zostaną uhonorowani odznaczeniami państwowymi i resortowymi: Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Krzyżami Zasługi, Medalami za Długoletnią Służbę (Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi) oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej. Dwóm osobom będzie przyznany tytuł Profesora Oświaty.

Pedagodzy otrzymają również nagrody finansowe.

Nauczyciele dostaną nagrody od gmin, kuratora, marszałka z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ile dostaną? Czytaj w dalszej części artykułu. 

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ewa Abramczyk-Boguszewska

Szkoła – to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim uczniowie i nauczyciele. To oni tworzą ją każdego dnia. Dlatego też piszę o tym, co dla nich ważne: o ich problemach, codziennych sprawach, sukcesach i radościach. W swoich artykułach zawsze staram się pokazać dwie strony medalu, bo przecież w gruncie rzeczy chodzi nam wszystkim o to samo: o dobrą edukację dla dzieci. Sięgam również po opinie fachowców, którzy odnoszą się do aktualnej sytuacji w polskiej oświacie. Interesuje mnie też to, co dzieje się na polskich uczelniach, zwłaszcza tych z Kujawsko-Pomorskiego. Pisząc o edukacji, ciągle się czegoś uczę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.