Natalia i Joanna będą walczyć w niedzielę o tytuł najpiękniejszej w Polsce

Czytaj dalej
Fot. Dorota Tyszka
Paulina Błaszkiewicz

Natalia i Joanna będą walczyć w niedzielę o tytuł najpiękniejszej w Polsce

Paulina Błaszkiewicz

Joanna Tlałka i Natalia Ciborska to kandydatki z regionu, które w niedzielę wystąpią w finale Miss Polski. Mają 29 rywalek.

To będzie historyczny moment, ponieważ po raz pierwszy od 25 lat zostanie wybrana jedna Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015. Laureatkę ukoronują dwie ustępujące panie: Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 oraz Paulina Krupińska Miss Polonia 2012.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie mające bogatą tradycję. W tym roku kandydatki do korony Miss Polski 2015 zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych, wieczorowych i w bieliźnie.

W finale konkursu, który jutro o godz. 20.05 będzie transmitować Telewizja Polsat znalazły się dwie mieszkanki z Kujawsko-Pomorskiego: Joanna Tlałka i Natalia Ciborska. Przepustką do finału tegorocznego konkursu Miss Polski była wygrana w regionalnym konkursie Miss Ziemi Chełmińskiej i Dobrzyńskiej.

- Chciałabym zdobyć tytuł Miss Polski, ponieważ wierzę w to, że mój tata spogląda na mnie z góry i byłby ze mnie dumny. Gdy byłam małą dziewczynką, kobieta nosząca tę koronę kojarzyła mi się z dobrą królową - mówi 19-letnia Natalia Ciborska z Rypina, która na co dzień jest studentką Politechniki Poznańskiej. Jest też I Wicemiss Ziemi Chełmińskiej i Dobrzyńskiej.

Z kolei zwyciężczynią tego konkursu, który odbył się w maju w Toruniu jest 24-letnia Joanna Tlałka, tegoroczna absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

- Konkurs Miss Polski to jedyna i niepowtarzalna szansa na zdobycie tytułu otwierającego bardzo dużo drzwi i dającego możliwości poznania wielu interesujących ludzi. Gdyby udało mi się zdobyć ten tytuł, mogłabym rozwijać swoje plany i zainteresowania na wielu płaszczyznach - podkreśla Joanna Tlałka.

Na kandydatki z naszego regionu do tytułu Miss Polski 2015 będzie można głosować za pomocą SMS-ów podczas trwania niedzielnej transmisji z gali finałowej odbywającej się w tym roku w Krynicy Górskiej.

Paulina Błaszkiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.