.

Naprawa samochodów francuskich

Naprawa samochodów francuskich
.

Początki firmy Auto Sport sięgają 2010 roku. Specjalizujemy się w naprawie aut francuskich, gwarantując klientom fachowe doradztwo naszych wykwalifikowanych mechaników na każdym etapie prac serwisowych.

Nasi mechanicy przeprowadzają diagnostykę komputerową i prace serwisowe, a także zajmują się napełnianiem klimatyzacji, naprawami silnika, wulkanizacją oraz naprawami blacharsko-lakierniczymi.

Uzupełnieniem naszej oferty jest myjnia samochodowa czynna na terenie naszego warsztatu.

Naprawa aut francuskich dotyczy również:

Ponadto naszym klientom zapewniamy pomoc przy wymianie oleju, płynów eksploatacyjnych i filtrów.

Zatrudniamy wyłącznie mechaników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, przez co mamy pewność, że zlecenia klientów zostaną zrealizowane w wyznaczonym terminie i z zachowaniem wysokich standardów jakościowych.
W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i oprzyrządowanie diagnostyczne. Dzięki nim zlokalizujemy każdą usterkę i przystąpimy do jej naprawy.

Mechanika samochodowa to nasza praca i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, szukając dla klientów optymalnego rozwiązania.

Współpracujemy głównie z klientami indywidualnymi.

Naprawa samochodów francuskich

Priorytetem naszej firmy jest spełnianie rosnących oczekiwań klientów i dostosowanie się do zapotrzebowania rynku motoryzacyjnego. Stale rosnąca konkurencja sprawiła, że postanowiliśmy wzmocnić naszą pozycję w branży poprzez dołączenie do ogólnopolskiej sieci serwisowej Auto Primo należącej do firmy AD Polska. Zajmuje się ona zrzeszaniem serwisów samochodowych wyspecjalizowanych w wielomarkowej obsłudze eksploatacyjnej i naprawie pojazdów poszczególnych marek.

Współpraca z Auto Primo sprawiła, że nasza firma Auto Sport jest sygnowana jednolitym logo, dzięki czemu klienci z łatwością rozpoznają nas wśród innych warsztatów samochodowych. Poza spełnieniem standardów wizualizacyjnych i jakościowych mogliśmy jednocześnie zachować indywidualny charakter naszej firmy poprzez pozostanie przy jej pierwotnej nazwie – Auto Sport.

Naprawa samochodów francuskich

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu Auto Sport , a zadbamy o to, aby Twój samochód był w pełni sprawny i zawsze działał bez zarzutu!

ul. Szosa Gdańska 23
86-031 Żołędowo
Pon-Pt: 8:00-17:00
Sob: 8:00-1200

52 381 33 66
+48 782 780 804
auto-sport@autoprimo.pl
www.auto-sport.com.pl

Naprawa samochodów francuskich
.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.