Nakielanom szczęście sprzyja. Tak trzymać!

Czytaj dalej
Fot. Maja Stankiewicz
Maja Stankiewicz

Nakielanom szczęście sprzyja. Tak trzymać!

Maja Stankiewicz

Dobrze się wiedzie ostatnio mieszkańcom gminy Nakło w grach liczbowych. Trzeci raz w ostatnich miesiącach tu pada główna wygrana.

Dobra pasa rozpoczęła się jesienią ub.r. od wygranej w lotto. Szczęśliwy los kupiony został w sklepie przy ul. 7-ego Lutego w Paterku. Wygrana ogromna, ponad 4 mln 636 tys. zł.

I choć nie wiadomo do końca czy szczęście uśmiechnęło się akurat do mieszkańca powiatu nakielskiego, bo sklep mieści się przy ruchliwej trasie wojewódzkiej i sporo tu kręci się przyjezdnych, to wykluczyć tego także nie można.

Na kolejną wygraną nie trzeba było wcale długo czekać. Tym razem szczęśliwy los sprzedany został w samym Nakle, w jednej z kolektur mieszczących się przy ul. Dąbrowskiego. To jedna z centralnych ulic miasta.

Osoba, która ostatniego dnia ub.r. zagrała w tej kolekturze w Mini Lotto może sobie w tym roku zaszaleć i spełnić marzenia. Bo wygrała pokaźną sumę: 366 tys. 518 zł. To efekt prawidłowo skreślonej „piątki”. W tym wypadku skuteczna okazała się metoda „na chybił trafił”.

Jak zagrał kolejny szczęśliwiec - sam skreślał numery czy też skorzystał z pomocy maszyny - na razie nie wiadomo. Pewne jest jednak, że w Nakle padła w miniony piątek kolejna główna wygrana. I to znowu w kolekturze przy ul. Dąbrowskiego.

Jak dowiedzieliśmy się - zasobny w gotówkę stał się jeden z klientów sklepu „Piotruś”, który mieści się przy ul. Dąbrowskiego pod numerem 41. Pracownicy sklepu potwierdzili wczoraj fakt wygranej. Padła ona w tej kolekturze w piątkowym losowaniu Multi Multi Plus.

Ile tym razem ktoś z mieszkańców wygrał? Z nieoficjalnych informacji wiemy, że jest to kwota ponad 364 tys. złotych.

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.