Najbardziej dziurawe miejsce w mieście

Czytaj dalej
Fot. Przemek Decker
(DXC)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Najbardziej dziurawe miejsce w mieście

(DXC)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Jeśli z ulicy Toruńskiej w Grudziądzu skręcicie w gruntowy trakt obok sklepu rybnego, to bądźcie pewni: przejazd będzie prawdziwą przeprawą.\

Ta gruntowa droga znajduje się na wysokości skrzyżowania ulic Marcinkowskiego i Toruńskiej. Stanowi dojazd do budynków mieszkalnych oraz działających tutaj małych firm, m.in. skupu makulatury i zakładu mechanicznego. Ruch jest tutaj całkiem spory. W piątek rano w ciągu niecałej godziny przejechało tędy ok. 10 aut, w tym dostawczych. Trakt jest w tragicznym stanie. - Wyboje są ogromne. Łatwo tutaj uszkodzić auto - mówi Edward Sroka, właściciel budynku znajdującego się tuż obok.

Droga nie ma odwodnienia, więc po deszczu dziury wypełniają się wodą tworząc wielkie kałuże.

- Ten dojazd częściowo należy do miasta. Wiemy, że jest w złym stanie. Wiosną na pewno go wyrównamy. Jeśli to nie zda egzaminu, trzeba będzie pomyśleć o innym rozwiązaniu - mówi Dariusz Kuczyński z Zarządu Dróg Miejskich.

Remontu-zdaniem naszego Czytelnika-wymaga również ul. Księcia Witolda. - Mieszkam tutaj od 20 lat i przez ten czas ta ulica nie była porządnie naprawiana - mówi.

Sprawę zgłosiliśmy urzędnikom. Gdzie jeszcze są dziury? Czekamy na maile i tel. pod nr 56/45-11-928.

(DXC)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.