Nagrody prezydenta miasta

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Marcin Gołembiewski

Nagrody prezydenta miasta

Marcin Gołembiewski

Nagrody prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego za wyniki osiągnięte w ubiegłym roku przyznane. Uroczystość odbyła się w Browarze B.

Wręczono nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe w 2015 roku. Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski uhonorował w sumie 98 osób.

- We Włocławku, gdzie nie brakuje problemów, w tym społecznych, sport jest niezwykle ważną alternatywną dla młodych ludzi - powiedział prezydent Marek Wojtkowski. - Jestem przekonany, że wszystkim zależy, żeby Włocławek był także zauważalny na mapie sportowej. Z każdym rokiem grono osób nagrodzonych związanych ze sportem będzie się poszerzało. Wkładamy dużo wysiłku, aby wyniki naszych klubów poprawiać, ale nie wszystko jest związane z finansami.

Nagrody za wybitne osiągnięcia szkoleniowe otrzymało trzech trenerów: Krzysztof Gabryelewicz (WTW), Henryk Kwiatkowski (Start) i Marian Nowakowski (Vectra). Ponadto 78. sportowców otrzymało nagrody finansowe, 17. wyróżnienia, a jeden list gratulacyjny. W sumie do włocławskich sportowców i trenerów trafiło 57 350 złotych. Nagrody dla sportowców wyniosły od 100 zł do 1500 zł, a dla trenera - 4000 zł.

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii Włocławek). W 1999 roku zacząłem w IKP pisać o sporcie. Następnie pracowałem w Nowościach. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 roku wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl). Piszę przede wszystkim o sporcie, o piłce nożnej, ale także koszykówce i innych dyscyplinach. Interesuje się polityką. Na bieżąco publikuje kryminałki, informacje z miasta, itp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.