Nadeszło nowe! Witaj w plus.pomorska.pl

Czytaj dalej
Jakub Stykowski

Nadeszło nowe! Witaj w plus.pomorska.pl

Jakub Stykowski

Zmiany są częścią życia każdego z nas. Nie mogły ominąć także naszego serwisu. Drogi Czytelniku, chcielibyśmy przybliżyć Ci nowości, które właśnie nadeszły. Usiądź zatem wygodnie, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

W skrócie

  1. W serwisie pomorska.pl wprowadzamy ograniczony bezpłatny dostęp do artykułów
  2. Nasze najlepsze materiały oraz treści z gazety znajdziesz w serwisie plus.pomorska.pl
  3. Plus.pomorska.pl to serwis bez agresywnych reklam, wygodny w czytaniu
  4. Codziennie na plus.pomorska.pl znajdziesz kilkadziesiąt nowych artykułów
  5. Kupując abonament zostajesz Czytelnikiem plus
  6. Czytelnicy plus otrzymują nieograniczony dostęp do pomorska.pl, dostęp do nowego serwisu plus.pomorska.pl oraz tygodnika ekstramagazyn.pl

Nasza redakcja od 2001 roku w internecie dostarcza Tobie najnowsze, sprawdzone informacje. W swoją pracę wkładamy serce, wysiłek, nierzadko ryzykujemy i odsłaniamy rzeczy, które wiatr historii chciał zamieść pod dywan. Zawsze chcemy być pierwsi, dostarczając Tobie niepublikowane wcześniej i nigdzie indziej informacje.

Nadeszło nowe! Witaj w plus.pomorska.pl

Chociaż nasze podejście i profesjonalizm w pracy nie zmienił się ani trochę, zmieniło się współczesne dziennikarstwo. Obecnie dziennikarze dysponują wieloma multimedialnymi narzędziami, o których kiedyś nie mogli nawet marzyć, a które pomagają budować niesamowite i wyjątkowe historie.

Od pewnego czasu nasza redakcja pracowała nad serwisem, który pozwoli te narzędzia wykorzystywać. Spędziliśmy godziny na tym, by wspólnie wypracować koncepcję, która dla naszych Czytelników będzie powiewem świeżości, która da im szansę na zapoznawanie się z wyjątkowymi treściami podanymi w nowoczesny sposób.

Nadeszło nowe! Witaj w plus.pomorska.pl

Drogi Czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy serwis. Plus.pomorska.pl to miejsce szczególne. To klasyczna Gazeta Pomorska dostępna w internecie wcześniej niż w kiosku. To rozszerzone wersje artykułów, wzbogacone o treści multimedialne - zdjęcia, wideo, infografiki, raporty, analizy, interaktywne mapy, rankingi, statystyki i wiele innych. To również teksty, których w wydaniu papierowym nie ma i nie będzie. Żadnych inwazyjnych reklam. A wszystko to podane w nowoczesnej oprawie graficznej - niezwykle estetycznej i bogatej w dobrej jakości zdjęcia.

Zmiany nastąpiły również w serwisie pomorska.pl. Nie, serwis nie zmienia swojego charakteru i nadal jako pierwszy informuje Cię o tym, co wydarzyło się w województwie kujawsko-pomorskim. Wprowadziliśmy płatności za treści. Nie chcemy jednak, byś płacił za coś, co miałeś dotychczas za darmo. Zanim zdecydujesz się na wykupienie prenumeraty cyfrowej, możesz korzystać z bezpłatnego ograniczonego dostępu do artykułów. Po jego wygaśnięciu, decyzja o dalszym korzystaniu będzie należała do Ciebie.

Decydując się na prenumeratę cyfrową, otrzymujesz jeszcze jeden produkt wypełniony po brzegi wartościową treścią. Dostajesz dostęp do Ekstra Magazynu, który jest tygodnikiem, publikującym wybrane, najbardziej wartościowe treści z całej Polski.

Oferujemy Ci zatem nowoczesne, wartościowe i wzbogacone o multimedialne treści dziennikarstwo oraz nielimitowany dostęp do pomorska.pl, plus.pomorska.pl i ekstramagazyn.pl. Bo nasi Czytelnicy plus zawsze dostają więcej.

Już dziś możesz zdecydować, jaki rodzaj dostępu Ci odpowiada. Wybierz 7-dniowy, 30-dniowy lub 90-dniowy dostęp i czytaj wyjątkowe multimedialne treści na komputerze, tablecie i smartfonie bez żadnych ograniczeń.

Jakub Stykowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.