Aleksandra Pasis

Nadal nie wiadomo kiedy otwarty zostanie basen na osiedlu Rządz w Grudziądzu

Kiedy ponownie otwarty zostanie basen w Grudziądzu? Na razie cały czas trwają prace. Fot. archiwum gp Kiedy ponownie otwarty zostanie basen w Grudziądzu? Na razie cały czas trwają prace.
Aleksandra Pasis

- W tej chwili trudno wskazać termin oddania obiektu do użytku, bowiem jest jeszcze kilka niewiadomych - informuje Magdalena Jaworska - Nizioł, rzecznik prasowy ratusza.

Zgodnie z ostatnimi zapewnieniami urzędników, basen miał być otwarty po zimowych feriach... O przerwie od nauki uczniowie zdążyli już dawno zapomnieć, a pływalnia nadal jest w remoncie.

W tej chwili dobiegają końca prace związane z naprawą niecki oraz ściany pionowej basenu. Kolejny etap to wykonanie odpływów, by przeprowadzić próby szczelności obiektu.

Co jeszcze trzeba zrobić przy remoncie basenu w Grudziądzu? Dlaczego prace tak długo się przedłużają? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.