Monika Smól

Na zajęcia i pracownie pozyskali w Unisławiu 370 tys. zł

Na zajęcia i pracownie pozyskali w Unisławiu 370 tys. zł Fot. nadesłane GOK Unisław
Monika Smól

Ruszył projekt „Kompetencje są kluczowe” - w Urzędzie Gminy Unisław na to przedsięwzięcie edukacyjne pozyskano fundusze unijne - aż 370 tys. złotych.

Wartość projektu to 390 tys. złotych. Za te pieniądze uczniowie skorzystają z dodatkowych zajęć, wycieczek edukacyjnych, nowoczesnych pracowni. Będą też szkolenia dla nauczycieli.

Dodatkowe zajęcia

Projekt realizowany będzie do końca września 2018 roku. A udział w nim wezmą uczniowie szkół podstawowych w: Grzybnie i Kokocku, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Unisławiu oraz nauczyciele.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.