Na tej płycie nie ma muzyki łatwej i przyjemnej. To petarda prosto z kosmosu

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Szalkowski
Daniel Dreyer

Na tej płycie nie ma muzyki łatwej i przyjemnej. To petarda prosto z kosmosu

Daniel Dreyer

Trzecia płyta grudziądzko-toruńskiego projektu muzycznego Voices Of The Cosmos jest już gotowa. Jej autorzy są z niej dumni, ale ostrzegają... - To nie jest muzyka łatwa i przyjemna.

Projekt Voices Of The Cosmos (Głosy kosmosu) tworzą dwie osoby: Wojciech Zięba z Grudziądza oraz Rafał Iwański z Torunia. Obaj zajmują się muzyką elektroniczną. Właśnie przygotowali trzecią płytę łączącą dźwięki kosmosu i ich autorską muzykę. Powstanie tej płyty kwotą nieco ponad 2,2 tys. zł, w ramach stypendium artystycznego, wsparł samorząd Grudziądza.

- Na tej płycie wykorzystaliśmy dźwięki kosmosu udostępniane przez NASA oraz ESA na potrzeby badań naukowych - mówi Wojciech Zięba. 

Więcej o projekcie Voices Of The Cosmos (Głosy kosmosu) w pełnej wersji artykułu. Zapraszamy do czytania!

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.