Na prezent pod choinkę płyta z kolędami? Czemu nie!

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Knitter
Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Na prezent pod choinkę płyta z kolędami? Czemu nie!

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku trwa gorączkowe przygotowywanie finałowej imprezy świątecznej. Ta już w niedzielę na rynku.

- Pachnie u nas Bożym Narodzeniem. W naszych pracowniach trwają intensywne przygotowania. Wszyscy dwoją się i troją, bo też i program bożonarodzeniowych imprez zapowiada się w tym roku niezwykle efektownie - mówią w M-GOK-u.

W niedzielę najważniejszym i wyjątkowym wydarzeniem ma być wspólne kolędowanie przez mieszkańców przy więcborskiej szopce. Oprócz kolędowania będzie okazja złożyć sobie życzenia. Mrozu bać się nie trzeba, gdyż będzie czekał gorący barszczyk.Jeśli ktoś myśli o skromnym, ale miłym prezencie świątecznym, może wziąć pod uwagę zakup płyty z kolędami. Jest ona wyjątkowa, bowiem można będzie na niej usłyszeć instrumentalistów, wokalistki i wokalistów z gminy Więcbork oraz ościennych gmin i powiatów (Sępólna, Chojnice, Żnina i Bydgoszczy). Nad profesjonalnym nagraniem płyty czuwała pracownia muzyczna więcborskiego M-GOK-u. Płytę można nabyć już za 10 zł w ośrodku kultury (między godz. 8 a 16). Dostępna dla chętnych będzie też podczas kolędowania przy szopce w niedzielę.

Oprócz płyty chętni będą mieli okazję posłuchać artystów na żywo, jednak już po świętach, podczas wielkiego koncertu kolęd i pastorałek. Zaplanowany jest na Trzech Króli i zakończy on świąteczny cykl imprez w gminie Więcbork.

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.