Na Polonię Bydgoszcz trochę drożej [infografika]

Czytaj dalej
Fot. Jaroslaw Pruss
Magdalena Zimna

Na Polonię Bydgoszcz trochę drożej [infografika]

Magdalena Zimna

Polonia podała ceny biletów i karnetów na sezon ligowy. Choć co do kształtu ligi wciąż można mieć poważne obawy i wątpliwości.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek (8 lutego). Wejściówki będą obowiązywały na 8 spotkań rundy zasadniczej Nice PLŻ. W pierwszym etapie (do 12 lutego) karnety będą mogli przedłużać ich posiadacze w sezonie 2015, z zachowaniem dotychczasowych miejsc numerowanych w sektorze B. 15 lutego rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów. Zamówienia można składać w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 15.00 lub przez www.kupbilet.pl.

Podobnie jak w sezonie 2015, karnety i bilety ulgowe będą mogli nabywać emeryci i renciści, a dodatkowo w tym sezonie również kobiety. Karnety i bilety „Młody Kibic” przysługiwać będą osobom od 7 do 16 roku życia.

Ceny są wyższe niż w ubiegłym roku; np. najtańsza wejściówka na mecz dla dorosłego mężczyzny podrożała o 10 złotych, a średnia cena bilety przy zakupie karnetu, o kilka złotych.


Bilety i Karnety - Polonia Bydgoszcz
Create your own infographics

Bydgoski klub poinformował, że ceny ustalił na podstawie nowego systemu rozgrywek ligowych i liczby spotkań, jakie kibice obejrzą na stadionie przy ulicy Sportowej 2. To wszystko wciąż nie jest jednak takie pewne. Do terminarza rozgrywek wpisano 11 drużyn, ale do końca lutego z finansowych obietnic musi wywiązać się Stal Rzeszów (tego wymaga licencja nadzorowana). W razie czego, gotowi do odkupienia miejsca są działacze... Ostrovii Ostrów. Dodatkowo, szum wokół siebie i Orła Łódź robi główny sponsor klubu Witold Skrzydlewski. Na łamach portalu sportowefakty.pl poinformował, że jeżeli władze miasta nie zdecydują się na budowę stadionu, to on podziękuje za dalsze prowadzenie klubu.

- Wycofamy się z najbliższych rozgrywek - zagroził.

CENY - KARNETY (8 meczów rundy zasadniczej PLŻ): trybuna główna (miejsca numerowane) - 470 zł; sektor B (miejsca numerowane) - 200 zł; sektor C - 150 zł; ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory B i C) - 80 zł; Młody Kibic (dla urodzonych w latach 2000-2009) - 70 zł.
CENY - BILETY: trybuna główna (miejsca numerowane) - 75 zł; sektor B (miejsca numerowane) - 30 zł; sektor C - 25 zł; ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory B i C) - 15 zł; Młody Kibic (dla urodzonych w latach 2000-2009) - 10 zł.

Magdalena Zimna

W "Pomorskiej" pracuję już ładnych kilkanaście lat, od początku w dziale sportowym. Najpierw w roli początkującego reportera, potem dziennikarza i wydawcy. Teraz kieruję pracą działu.


Nadal chętnie piszę - o sporcie w regionie, kraju, czasem i na świecie. O tym co dzieje się w halach, na boiskach, stadionach, a czasem również wokół nich. Najwięcej - o wydarzeniach z żużlowych torów, zwłaszcza bydgoskiej Polonii. Z ciekawością przyglądam się jednak również innym klubom i dyscyplinom.


Przy tym wszystkim staram się łączyć "starą szkołę" z wyzwaniami, jakie niesie za sobą współczesne dziennikarstwo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.