Mistrzostwa nauczycieli zakończone

Czytaj dalej
Fot. wanad
Marcin Gołembiewski

Mistrzostwa nauczycieli zakończone

Marcin Gołembiewski

Zakończyły się IV Mistrzostwa Włocławka Nauczycieli w mini-siatkówce czteroosobowej.

Jak już informowaliśmy tytuł mistrzowski wywalczyła reprezentacja SP 23. Po ostatniej kolejce i rozegraniu meczów zaległych doszło do rozstrzygnięć na dalszych pozycjach. Drugie miejsce wywalczył Zespół Szkół Technicznych, który pokonał ZSP Nasiegniewo 3:1.

- Był to ważny mecz dla obu zespołów. Nauczycielom ZST do zdobycia „srebrnego” medalu wystarczył set, a ich przeciwnicy musieli wygrać to spotkanie do zera. Bowiem zgodnie z regulaminem rozgrywek o miejscu w tabeli decydowałyby małe punkty zdobyte w każdej partii - powiedział Piotr Bychowski, organizator rozgrywek.

Wyniki

ZST - ZSP Nasiegniewo 3:1 (23, -26, 18, 22), ZST - ZS Chemicznych 3:1 (23, -25,15, 19), ZST - ZSP Nasiegniewo 3:0 (14, 26, 23)
SP 23: Rafał Ozimiński, Maciej Stefański, Zbigniew Adamski, Cezary Bykowski.
ZS Technicznych: Marcin Kubiak, Radosław Cześnin, Maciej Michorzewski, Mariusz Kurek.
ZSP Nasiegniewo: Mariusz Pietrzak, Krzysztof Kilanowski, Krzysztof Dydecki, Paweł Kuropatwa.
ZS Chemicznych: Krzysztof Jarzębiński, Jan Krakowiak, Roman Owcarz, Robert Chodulski, Krzysztof Szymański, Anna Antoszewska.

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii Włocławek). W 1999 roku zacząłem w IKP pisać o sporcie. Następnie pracowałem w Nowościach. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 roku wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl). Piszę przede wszystkim o sporcie, o piłce nożnej, ale także koszykówce i innych dyscyplinach. Interesuje się polityką. Na bieżąco publikuje kryminałki, informacje z miasta, itp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.