Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci w Rypinie i Golubiu-Dobrzyniu

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Karolina Rokitnicka

Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci w Rypinie i Golubiu-Dobrzyniu

Karolina Rokitnicka

Wczoraj obchodziliśmy mikołajki. Św. Mikołaj odwiedził dzieci nie tylko w domach, zostawiając prezenty w starannie wyczyszczonych butach.

W weekend pojawił się też na ulicach naszych miast rozdając słodycze napotkanym milusińskim. W piątek na Nowym Rynku w Rypinie odbyło się uroczyste odpalenie światełek na choince i iluminacji w formie ogromnej bombki. Na imprezie nie zabrakło Mikołaja.

W sobotę natomiast gość z Laponii przechadzał się ulicami Golubia-Dobrzynia. Był m.in. na boisku Zespołu Szkół Miejskich, parku przed urzędem i na starówce. Dzieci śpiewały piosenki, mówiły wiersze oraz zdradzały swoje marzenia dotyczące świątecznych prezentów. Ponadto w sobotę w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu zorganizowano czarodziejskie mikołajki z iluzjonistą Łukaszem Podymskim. Dzieci były zachwycone sztuczkami magika.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.