Michał Sztybel pokieruje BOMiKS

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
KAD

Michał Sztybel pokieruje BOMiKS

KAD

Doradca prezydenta wygrał konkurs na dyrektora Biura Obsługi Mediów i Komunikacji Społecznej. Chce m.in. rozszerzyć kompetencje biura.

Michał Sztybel ma 31 lat. Od 2006 roku był bydgoskim radnym. Za pierwszym razem dostał się do rady miasta z list Prawa i Sprawiedliwości.

W grudniu 2014 roku złożył mandat radnego, wtedy już Platformy Obywatelskiej, i od stycznia 2015 roku zaczął pełnić funkcję doradcy prezydenta Rafała Bruskiego.

Jak pisze na jednym z portali społecznościowych, jest pasjonatem sportu, w szczególności piłki nożnej. Pełni funkcję prezesa Sekcji Piłki Nożnej BKS Chemik Bydgoszcz.

- Zostałem oficjalnie poinformowany, że wygrałem konkurs, ale kiedy formalnie zostanę dyrektorem, jeszcze nie wiem - powiedział nam wczoraj Michał Sztybel.

- Dla mnie właściwie niewiele się zmieni, bo do tej pory pełniłem obowiązki dyrektora biura. Jedyna zmiana jest taka, że zostanę urzędnikiem - dodaje Michał Sztybel.

Nowy dyrektor zamierza rozszerzyć kompetencje BOMiKS m.in. o sprawy związane z konsultacjami społecznymi. - Miasto prowadzi ich sporo, a do tej czasy brakowało ich skoordynowania w jednym miejscu - wyjaśnia.

KAD

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.