Miał zapłacić za wynajem w CE-W. Czeka na rachunek

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Knitter
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Miał zapłacić za wynajem w CE-W. Czeka na rachunek

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Radny Leszek Redzimski poprosił dyrektorkę CE-W, by wystawiła fakturę za wynajem sali. Na adres - radny powiatowy Leszek Redzimski. O co chodzi?

To była jedna z interpelacji radnego Leszka Redzimskiego zgłoszona na wczorajszej sesji. Radny poinformował starostę Stanisława Skaję, że to niejako on w imieniu przewodniczącej komisji zdrowia ustalał wynajem sali w CE-W na ostatnie seminarium pt. „Polityka senioralna w powiecie chojnickim”.

- Ustalałem termin i miejsce w CEW-ie i otrzymałem informację, że nie ma zgody na nieodpłatne odstąpienie sali - powiedział. - W związku z tym poprosiłem o wystawienie faktury na nabywcę: radny powiatu chojnickiego Leszek Redzimski, ul. 31 Stycznia 56. Ponieważ cały ten projekt jest związany z tym, co robimy w radzie powiatu chojnickiego.

Redzimski poprosił o szczegółową informację, na jakich zasadach wynajmowana jest sala, a ponieważ przeczytał, że starosta może obniżyć stawkę, dopytywał o szczegóły.

Starosta Stanisław Skaja kategorycznie stwierdził, że radny mija się z prawdą, ale szczegółowo nie odniósł się do tej sytuacji. Za to Redzimski przeczytał treść swojej mailowej korespondencji z dyrektorką, że nie ma zgody na nieodpłatne udostępnienie sali. Radny uważa też, że starosta, odpowiadając, mógłby obniżyć ton wypowiedzi. Uznał jego wypowiedź za agresywną w formie.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.