Medycyna estetyczna i kosmetologia – gabinet lek. med. Karoliny Pazery

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Prywatna praktyka lekarska Karolina Pazera

Medycyna estetyczna i kosmetologia – gabinet lek. med. Karoliny Pazery

Materiał informacyjny Prywatna praktyka lekarska Karolina Pazera

Medycyna estetyczna stała się w ostatnim czasie bardzo popularna, a przez to także dostępniejsza. Jednak większy dostęp, jaki mają obecnie pacjenci, nie zawsze idzie w parze z wysoką jakością i bezpieczeństwem. Wybór osoby, która wykonuje zabiegi, jest więc bardzo ważny, jeśli efekt ma być satysfakcjonujący. Stawką jest w końcu nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim zdrowie.

Nasz gabinet

Gabinet założyła i prowadzi lek. med. Karolina Pazera, związana ze światem medycyny estetycznej od ponad 10 lat. Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem najlepszych. Jest także ambasadorką prestiżowej marki Croma, szkoleniowcem oraz uczestniczką licznych branżowych kongresów.

Wizytę poprzedza dokładna konsultacja, w trakcie której są omawiane najważniejsze kwestie dotyczące zabiegu, oczekiwań i możliwych rezultatów. Te ostatnie mają satysfakcjonować pacjenta, ale jednocześnie podkreślać i dopełniać naturalną urodę.

Doktor specjalizuje się w następujących zabiegach:


Leczenie powikłań

Pomoc osobom po nieudanych zabiegach estetycznych nie należy do łatwych i nie każdy lekarz się tego podejmuje. Jednak doktor Karolina Pazera wykorzystuje swoją wiedzę i zdobyte umiejętności również po to, by wspierać pacjentów w trudnych sytuacjach. Leczenie jest kompleksowe i obejmuje powikłania o różnym charakterze, od lżejszych po cięższe (migracje, grudki, reakcje alergiczne itp.).

Nowość – kosmetologia

Całkowitą nowością wprowadzoną w gabinecie są profesjonalne zabiegi kosmetologiczne, w tym innowacyjne nici autologiczne i najnowocześniejszy Dermapen 4. W zależności od problemu i potrzeb pacjenta nasza kosmetolog Anna Jagła dobiera terapie indywidualnie. Mogą one stanowić osobną pielęgnację lub być doskonałym uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zabiegi kosmetologiczne w naszym gabinecie:

Bezpieczeństwo
Wszystkie preparaty oraz urządzenia wykorzystywane podczas zabiegów są odpowiedniej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty. Każdy zabieg jest przeprowadzany według określonych procedur, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i odpowiedniej sterylności.

Adres gabinetu:
ul. Planty 13/6
25-508 Kielce
+48 538 108 175
www.drpazera.pl
Facebook i Instagram

Materiał informacyjny Prywatna praktyka lekarska Karolina Pazera

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.