Medal rzemiosła dla Agaty Stoppel - Malinowskiej [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Joanna Pluta

Medal rzemiosła dla Agaty Stoppel - Malinowskiej [zdjęcia]

Joanna Pluta

Fryzjerstwo to ich rodzinna tradycja. Agata Stoppel-Malinowska do kolekcji wyróżnień dodała srebrny medal Związku Rzemiosła Polskiego.

Agata Stoppel-Malinowska i jej tata Jacek Stoppel otrzymali srebrne medale im. Jana Kilińskiego za zasługi dla polskiego rzemiosła. Wyróżnienia przyznał im Związek Rzemiosła Polskiego.

Tym samym Stoppel-Malinowska dołożyła kolejne wyróżnienie do pokaźnej już kolekcji. Właścicielka Studia Stoppel w Osielsku ma już na koncie kilkanaście różnych nagród i tytułów, zdobytych w kraju i poza jego granicami.

Może się pochwalić między innymi tytułem najmłodszej Mistrzyni Polski we fryzjerstwie męskim (otrzymała go w 2005 roku), brązowym medalem na Mistrzostwach Europy we Frankfurcie, dziewiątym miejscem indywidualnym w Mistrzostwach Świata w Chicago oraz tytułem Mistrza Polski we fryzjerstwie męskim w 2013 roku. Medal rzemiosła ją cieszy?

- Każde wyróżnienie jest bardzo miłe i utwierdza w przekonaniu, że wybrało się dobrą drogę i że warto wkładać serce we wszystko, co się robi - mówi nam.

Jaka jest jej recepta na sukces? - Właściwie jedna - po prostu ciężka praca, tylko i wyłącznie - mówi i zapowiada, że na razie nie ma sprecyzowanych kolejnych planów zawodowych, ale na pewno wróci do startowania w konkursach.

Joanna Pluta

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.