Marsz zakończony koncertem i biesiadą

Czytaj dalej
Fot. Kaptajn
Karolina Rokitnicka

Marsz zakończony koncertem i biesiadą

Karolina Rokitnicka

W niedzielę w Golubiu-Dobrzyniu organizowany jest marsz nordic walking z okazji Dnia Kobiet. Tylko jeszcze dziś można zgłaszać swój udział.

Inicjatywę “Kobiety na zamku u Anny Wazówny” przygotował Jarosław Kaptajn. Program zapowiada się interesująco. O godz 11 nastąpi wyjazd z Zamku na start marszu - w okolice leśniczówki w Paliwodziźnie. Tam odbędzie się rozgrzewka, a po niej rozpocznie się marsz. Trasa liczy około 14 km. Wiedzie m.in. nad jeziorem Grodno i Słupno. Powrót na zamek jest planowany około godz 14. Tutaj zaplanowano pokaz tańca i muzyki dawnej i prezentacje. Wśród uczestników rozlosowanych zostanie sporo nagród, m.in. trzy zestawy kosmetyków o wartości 150 zł każdy, bony na zakupy, usługa skanowania, retuszu oraz wydruku starych fotografii, designerskie worki na obuwie, wejściówki na turniej rycerski. Uczestnicy zostaną zaproszeni także na poczęstunek z ciastem i szampanem.

- Zapisanych jest już około 50 uczestników większość to goście spoza naszego powiatu, mieszkańcy Sztumu, Elbląga, Grudziadza czy Bydgoszczy - informuje Jarosław Kaptajn.

Dziś kończy się termin na dokonywanie zgłoszeń. Można ich dokonywać poprzez stronę internetową www.kap tajn.pl/rejestracja.php. Za udział w imprezie pobierana jest opłata 40 zł.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.