Marek Zwolenkiewicz nowym prezesem OSP

Czytaj dalej
Fot. Facebook/Robert Luchowski
Iwona Góralczyk

Marek Zwolenkiewicz nowym prezesem OSP

Iwona Góralczyk

Po dwudziestu latach prezesowania żnińskiej OSP druh Adam Rogowski ogłosił, że nie będzie ponownie, na kolejną kadencję, ubiegał się o funkcję szefa tej organizacji.

W związku z tym członkowie OSP wybrali nowe władze - zarówno do zarządu jak i komisji rewizyjnej. Największe poparcie środowiska uzyskał Marek Zwolenkiewicz i to on obecnie jest prezesem ZOSP RP w Żninie. Naczelnikiem został z kolei Marcin Cichoń.

- Warto przypomnieć, że jednym z ostatnich dokonań druha prezesa Rogowskiego jest zakup ciężkiego wozu bojowego właśnie dla jednostki, której przez 20 lat szefował. Nowy zarząd wręczył ustępującemu prezesowi i ustępującemu skarbnikowi jednostki pamiątkowe statuetki św. Floriana - patrona strażaków. Nowym władzom życzę wszelkiej pomyślności i zapraszam do współpracy. Przed nami wciąż wiele wyzwań, w tym również tych z udziałem ochotników - skomentował na swoim profilu fejsbukowym obecny na zebraniu burmistrz Żnina Robert Luchowski.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego. Od roku 1998 mieszkam na Pałukach i niezmiennie fascynują mnie ludzie stąd - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.