Marcin Nowak nadal w GKM Grudziądz

Czytaj dalej
Fot. Maryla Rzeszut
Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Marcin Nowak nadal w GKM Grudziądz

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Marcin Nowak będzie juniorem MRGARDEN GKM także w 2016 r. Działacze pertraktują też w sprawie nowego młodzieżowca. Kogo? Tajemnica.

- Uzgodniliśmy już z władzami Unii Leszno, że Marcin Nowak będzie startować w barwach naszej drużyny także w nowym sezonie - informuje Zdzisław Cichoracki z rady nadzorczej MRGARDEN GKM SA. - Warunki już ustaliliśmy.

Nowak przyda się nam. Wywodzi się z solidnej szkoły żużlowej. Może drugi rok w ekstralidze będzie miał lepszy, skoro zyskał już pewne doświadczenie. Ponieważ nasi wychowankowie: Mateusz Rujner i Mateusz Danielewicz potrzebują jeszcze objeżdżenia, przyda się drużynie młodzieżowiec pewniej jeżdżący w ekstralidze.

Dotychczasowy junior, Mike Trzensiok, także został w MRGARDEN GKM.

- Prowadzimy rozmowy w sprawie pozyskania jeszcze jednego, pewnego juniora. Nie mamy pewności, czy rozmowy zakończą się sukcesem, ale o to bardzo się staramy - zapewnia Zdzisław Cichoracki. - Nie powiemy, o kogo chodzi.

Na pewno nie o Huberta Łęgowika, wychowanka Włókniarza, bo tego zawodnika zatrzymuje Częstochowa.

Działacze MRGARDEN GKM dopinają formalności z PGE Ekstraligą, wykupili m.in. akcje Stali Rzeszów (za tę drużynę Grudziądz wszedł do elity żużlowej). - Odbyło się zebranie wspólników MRGARDEN GKM SA, oceniające stan przygotowań do sezonu. Omówiliśmy bieżące sprawy. Śledzimy postęp prac przy modernizacji trybun stadionu. Teraz mróz je przyhamował, ale opóźnień dotąd nie było. Termin zakończenia przebudowy nie jest zagrożony.

na ten sezon. Fani cieszą się, że znów na stadionie w Grudziądzu oglądać będą najlepszych żużlowców świata. Trafionym pomysłem okazały się zniżkowe karnety zbiorowe, kupowane przez firmy swoim pracownikom. Wielu kibiców indywidualnie chce dokupić dodatkowe miejsca, obok tych, które już mieli w 2015 r. Zainteresowaniem cieszą się miejsca zwłaszcza wzdłuż prostej startowej.

- Nie zawsze jest to możliwe. W klubie proponujemy więc inne sektory, bo wszystkie trybuny zapewnią już o wiele lepszy komfort oglądania spotkań ligowych - tłumaczy Cichoracki.

Kibice, którzy chcą zachować na trybunie miejsce z sezonu 2015, powinni do końca stycznia zgłosić to w biurze klubu i miejscówkę opłacić, a przynajmniej potwierdzić rezerwację. Kto nie zdąży z tym do 29 stycznia (piątek), wszystkie nieopłacone na czas miejsca stracą status zarezerwowanych i trafią do ogólnej sprzedaży. Biuro MRGARDEN GKM przy ul. Hallera 4 zaprasza od poniedziałku do piątku w godz.8-15.

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.